Categoria de produs
Deblocați productivitatea maximă cu seria noastră de scaune de lucru, adaptate pentru spațiul de lucru modern. Echilibrând adaptabilitatea cu suportul, aceste scaune răspund cerințelor în continuă schimbare ale unei zile pline. De la spate din plasă respirabilă care promovează ventilația până la setări complet personalizabile – cotiere reglabile, adâncimea scaunului și mecanisme de înclinare – se adaptează nevoilor tale unice de postură. Cadrele ușoare, dar robuste, alunecă lin pe roțile cu suprafețe multiple, invitând mișcarea fără întreruperi între sarcini. Indiferent dacă abordați proiecte intensive sau rutine de zi cu zi, îmbina stilul cu caracterul practic în urmărirea excelenței la locul de muncă.
| Materiale | Mesh |
| Cotieră rabatabilă căptușită din PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din PU | |
| Dimensiunea produsului | 59*58*98-108cm |
| Dimensiunea ambalajului | 58*32*59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Se încarcă CANT | 640 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Mecanismul sarcinii | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 120 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 45*50*82-93,5cm |
| Dimensiunea ambalajului | 51*28*49cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8,0 kg |
| Se încarcă CANT | 920 buc/40 HQ |
| Material | Țesătură |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 3 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 60*63*91-101cm |
| Dimensiunea ambalajului | 55*27*55cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 8,8 kg |
| G.W. | 10,5 kg |
| Se încarcă CANT | 830 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 60*63*91-99cm |
| Dimensiunea ambalajului | 54*29*54cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Se încarcă CANT | 722 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera 2D | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 63*61*97-107cm |
| Dimensiunea ambalajului | 74*35*58cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 12,7 kg |
| G.W. | 14,2 kg |
| Se încarcă CANT | 448 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 60*63*91-101cm |
| Dimensiunea ambalajului | 53*30*51cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Se încarcă CANT | 826 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 60*63*91-101cm |
| Dimensiunea ambalajului | 53*30*51cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 6,5 kg |
| G.W. | 8 kg |
| Se încarcă CANT | 826 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera din PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Bază de nailon de 320 mm | |
| Rolă PU de 50 mm | |
| Dimensiunea produsului | 59*55*90-100cm |
| Dimensiunea ambalajului | 64*28,5*59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 9,0 kg |
| G.W. | 10,3 kg |
| Se încarcă CANT | 648 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera din PP negru | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Bază de nailon de 320 mm | |
| Rolă PU de 50 mm | |
| Dimensiunea produsului | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Dimensiunea ambalajului | 64*28,8*59,5 cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Se încarcă CANT | 648 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera din PP negru | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Bază de nailon de 320 mm | |
| Rolă PU de 50 mm | |
| Dimensiunea produsului | 55*56*92,5-102,5 cm |
| Dimensiunea ambalajului | 64*28,8*59,5 cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 9,4 kg |
| G.W. | 10,7 kg |
| Se încarcă CANT | 648 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 54*61*93-101cm |
| Dimensiunea ambalajului | 60*30*59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 10,5 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Se încarcă CANT | 560 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotieră rabatabilă căptușită din PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Bază de nailon de 320 mm | |
| Rolă PU de 50 mm | |
| Dimensiunea produsului | 60*56*100,5-110,5cm |
| Dimensiunea ambalajului | 68*28,8*59 cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 10,2 kg |
| G.W. | 11,5 kg |
| Se încarcă CANT | 600 buc/40HQ |
| Material | Țesătură |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare pe 2 niveluri | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Bază de nailon de 320 mm | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 58*60,5*99,5-119,5 cm |
| Dimensiunea ambalajului | 76*34*59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 14,60 kg |
| G.W. | 16,00 kg |
| Se încarcă CANT | 435 buc/40HQ |
| Material | Țesătură |
| Mecanism de ridicare și reglare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 120 mm | |
| Baza cromata | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 47*52*92-112cm |
| Dimensiunea ambalajului | 56*22*58cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Se încarcă CANT | 880 buc/40HQ |
| Material | Țesătură |
| Mecanism de ridicare și reglare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 120 mm | |
| Baza cromata | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 47*52*92-112cm |
| Dimensiunea ambalajului | 56*22*58cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 6,0 kg |
| G.W. | 7,0 kg |
| Se încarcă CANT | 880 buc/40HQ |
| Material | PU PVC |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza cromata de 300 mm | |
| Rolă din nailon de 50 mm | |
| Dimensiunea produsului | 57*63*98,5-108cm |
| Dimensiunea ambalajului | 61*28*56cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 12,3 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Se încarcă CANT | 696 buc/40HQ |
| Materiale | PU |
| Mecanismul sarcinii | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| 280 Baza de pictură | |
| Rolă din nailon de 50 mm | |
| Dimensiunea produsului | 57,5*57*78-88cm |
| Dimensiunea ambalajului | 53*58,5*43cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Se încarcă CANT | 516 buc/40HQ |
| Materiale | Mesh |
| Cotiera rabatabila din PP | |
| Mecanismul sarcinii | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 80 mm | |
| Baza din nailon de 300 mm | |
| Rolă din nailon de 50 mm | |
| Dimensiunea produsului | 57*59*89-97cm |
| Dimensiunea ambalajului | 55*27*52cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 8,0 kg |
| G.W. | 9,2 kg |
| Se încarcă CANT | 840 buc/40HQ |
| Materiale | Mesh PU |
| Cotiera cromata | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza cromata | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 66*64*112-122cm |
| Dimensiunea ambalajului | 77*24*58cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 12 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Se încarcă CANT | 636 buc/40HQ |
GUYOU Label Story
Ultimele actualizări
Vă oferim cele mai recente știri despre întreprinderi și industrie
Cunoașterea industriei
În mediul de lucru rapid de astăzi, un scaun de lucru de înaltă calitate este nu numai cheia pentru îmbunătățirea eficienței muncii, ci și o parte indispensabilă a asigurării sănătății și confortului angajaților. În calitate de lider în industrie, Anji Guyou Furniture Co., Ltd înțelege profund acest lucru și se angajează să creeze scaune de lucru ergonomice, frumoase și practice pentru a injecta o nouă vitalitate și confort în spațiile de birouri globale.
Task Chair este un scaun conceput pentru lucru pe termen lung la calculator, discuții de întâlnire sau sarcini concentrate. Este diferit de scaunele de birou tradiționale și acordă mai multă atenție sprijinirii spatelui, gâtului și brațelor utilizatorului pentru a reduce oboseala și potențialele probleme de sănătate cauzate de șederea pe termen lung, cum ar fi hernia de disc lombară și spondiloza cervicală. Un scaun de lucru excelent poate fi ajustat în funcție de forma personală a corpului, obiceiurile de ședere și nevoile de lucru pentru a se asigura că fiecare utilizator se poate bucura de o experiență personalizată și confortabilă.
Anji Guyou Furniture Co., Ltd. a demonstrat, de asemenea, o putere extraordinară în domeniul scaunelor de lucru, cu capacitățile sale de inovare și acumulare profundă în industrie. Compania are o echipă de producție experimentată și calificată. Ei nu numai că sunt pricepuți în aplicarea și procesul de diverse materiale, dar au și o perspectivă aprofundată asupra cererii pieței și pot lansa în mod continuu produse noi care să corespundă tendinței vremurilor și conceptului de sănătate.
În ceea ce privește controlul calității, Anji Guyou implementează strict sistemul de management 6S, de la achiziționarea de materii prime, procesul de producție până la inspecția produsului finit, fiecare legătură se străduiește spre excelență. Această căutare extremă a detaliilor asigură că fiecare scaun de lucru poate rezista testului timpului și oferă utilizatorilor o experiență de utilizare durabilă și durabilă.
Pentru a verifica în continuare calitatea excelentă a produselor, Anji Guyou a stabilit relații de cooperare pe termen lung cu agenții de testare și certificare de renume mondial SGS, TUV și Bureau Veritas. Aceste agenții sunt cunoscute pentru autoritatea și imparțialitatea lor. Prin teste și evaluări riguroase, aceștia oferă scaunului de activitate al lui Anji Guyou o certificare care îndeplinește standardele internaționale, dovedind performanța sa excelentă în materie de siguranță, durabilitate, protecție a mediului și alte aspecte. Aceasta nu este doar o recunoaștere înaltă a calității produsului Anji Guyou, ci și cea mai bună întruchipare a urmăririi continue a excelenței și curajul companiei de a inova.
În căutarea eficienței și sănătății în mediul modern de birou, un scaun de lucru de înaltă calitate este, fără îndoială, cel mai bun partener pentru fiecare persoană care lucrează. Anji Guyou Furniture Co., Ltd conduce noua tendință a industriei de scaune de lucru cu capacitățile sale profesionale de producție, calitatea excelentă a produselor și serviciile flexibile de personalizare. În viitor, Anji Guyou va continua să susțină filozofia de afaceri „orientată către oameni, în primul rând calitatea””, va continua să inoveze și să perceapă și să ofere utilizatorilor globali o experiență de birou mai confortabilă, sănătoasă și mai eficientă.