Categoria de produs
Cufundați-vă în domeniul jocurilor cu colecția noastră completă de scaune pentru jocuri, unde confortul se întâlnește cu performanța pentru o experiență de joc supremă. Create atât pentru entuziaști, cât și pentru profesioniști, scaunele noastre sunt concepute pentru a spori concentrarea și rezistența în timpul sesiunilor intense de joc. Cu o estetică izbitoare care oglindește lumea vibrantă a jocurilor, fiecare scaun aduce o notă de gamer-chic configurației tale. De la suport lombar reglabil și tetiere până la funcții versatile de înclinare, aceste scaune acordă prioritate ergonomiei, asigurându-vă că postura rămâne susținută chiar și în timpul perioadelor de joc maraton. Cadrele întărite și amortizarea cu spumă de înaltă densitate oferă durabilitate și confort, în timp ce materialele specializate promovează respirabilitatea și longevitatea. Indiferent dacă vă scufundați în bătălii epice sau cuceriți lumi virtuale, colecția noastră de scaune pentru jocuri este aliatul tău de încredere în căutarea victoriei.
| Material | Tesatura PVC |
| Cotiera 2D | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 3 de 80 mm | |
| 350 mm Baza metalica vopsita | |
| Rolă PU neagră de 60 mm | |
| Cu pernă pentru gât și pernă pentru talie | |
| Dimensiunea produsului | 67*66*128-135cm |
| Dimensiunea ambalajului | 83*65*32,5 cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 18,7 kg |
| G.W. | 20,7 kg |
| Se încarcă CANT | 400 buc/40 HQ |
| Material | PVC |
| Cotiera 2D | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 3 de 80 mm | |
| Baza din nailon de 350 mm | |
| Rolă PU de 60 mm | |
| Cu perna pentru gat si perna pentru talie | |
| Dimensiunea produsului | 67,5*66*124,5-132cm |
| Dimensiunea ambalajului | 83*65*32,5 cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 19,1 kg |
| G.W. | 21,1 kg |
| Se încarcă CANT | 400 buc/40 HQ |
| Material | Mesh PU |
| Cotiera captusita PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 60*63*108-118cm |
| Dimensiunea ambalajului | 77*30*59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Se încarcă CANT | 515 buc/40HQ |
| Material | PU PVC |
| Pictura captusita cotiera reglabila | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza de pictura | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 65*65*115-125cm |
| Dimensiunea ambalajului | 78*33*65cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 17,0 kg |
| Se încarcă CANT | 420 buc/40HQ |
| Material | plasă PU |
| Cotiera captusita PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 63*64*108-118cm |
| Dimensiunea ambalajului | 73*31,5*56cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Se încarcă CANT | 532 buc/40HQ |
| Material | Mesh PU |
| Cotiera captusita PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon de 320 mm | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 62*61*108-118cm |
| Dimensiunea ambalajului | 77*30,5*59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Se încarcă CANT | 515 buc/40HQ |
| Material | PU PVC |
| Cotiera captusita PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza de pictura | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 65*65*115-125cm |
| Dimensiunea ambalajului | 78*32,5*65cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 15,5 kg |
| G.W. | 17,5 kg |
| Se încarcă CANT | 400 buc/40 HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera cu cadru metalic | |
| Baza de 410 mm cu capac din poliester | |
| Înclinare reglabilă în 5 poziții | |
| Funcție de rotire 360 | |
| Dimensiunea produsului | 51,5*55*76 cm |
| Dimensiunea ambalajului | 55*51*33cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 8,30 kg |
| G.W. | 9,80 kg |
| Se încarcă CANT | 736 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera cu cadru metalic | |
| Baza de 410 mm cu capac din poliester | |
| Înclinare reglabilă în 5 poziții | |
| Funcție de rotire 360 | |
| Dimensiunea produsului | 55,5*56*76,5 cm |
| Dimensiunea ambalajului | 58*57*38cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 8,10 kg |
| G.W. | 9,60 kg |
| Se încarcă CANT | 560 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera cu cadru metalic | |
| Baza de 500 mm cu capac din poliester | |
| Înclinare în 5 poziții reglabilă | |
| Funcție de rotire 360 | |
| Dimensiunea produsului | 86*64*84cm |
| Dimensiunea ambalajului | 83*64*36cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 12,6 kg |
| G.W. | 14,1 kg |
| Se încarcă CANT | 364 buc/40HQ |
| Material | Mesh |
| Cotiera cu cadru metalic | |
| Baza de 500 mm cu capac din poliester | |
| Înclinare în 5 poziții reglabilă | |
| Funcție de rotire 360 | |
| Dimensiunea produsului | 69*63,5*88cm |
| Dimensiunea ambalajului | 72*68*41cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Se încarcă CANT | 306 buc/40HQ |
| Material | Mesh PU |
| Cotiera cu cadru din lemn | |
| Baza de 500 mm cu capac din PU | |
| Înclinare reglabilă în 5 poziții | |
| Funcție de rotire 360 | |
| Cu suport pentru pahare si buzunar lateral | |
| Dimensiunea produsului | 75*63*88cm |
| Dimensiunea ambalajului | 77*71*41cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Se încarcă CANT | 306 buc/40HQ |
| Material | PU și PVC |
| Cotieră căptușită din PU | |
| Mecanism de reclinare | |
| Cu tetiera si suport pentru talie | |
| Cu suport pentru picioare | |
| Baza din lemn | |
| Dimensiunea produsului | 72*82,5*104cm |
| Dimensiunea ambalajului | 84*73*62cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| MOQ | 50 bucăți |
| N.W. | 29,5 kg |
| G.W. | 32,0 kg |
| Se încarcă CANT | 176 buc/40HQ |
| Material | PU și PVC |
| Cotieră căptușită din PU cu suport pentru pahare | |
| Mecanism de reclinare | |
| Cu pernă pentru gât și pernă pentru talie | |
| Buzunar lateral | |
| Cu suport pentru picioare | |
| Dimensiunea produsului | 81,5*86*111 cm |
| Dimensiunea ambalajului | 86*68*51cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 21,9 kg |
| G.W. | 24,5 kg |
| Se încarcă CANT | 215 buc/40HQ |
| Material | PU PVC |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de ridicare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 57*57*102-112cm |
| Dimensiunea ambalajului | 65*28,5*52,5 cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 11,3 kg |
| G.W. | 12,5 kg |
| Se încarcă CANT | 672 buc/40HQ |
| Material | PU PVC |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de ridicare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 58*60*93-103cm |
| Dimensiunea ambalajului | 60*28,8*52 cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 11,0 kg |
| G.W. | 12,3 kg |
| Se încarcă CANT | 760 buc/40HQ |
| Material | PU PVC |
| Cotiera PP tampon | |
| Mecanismul sarcinii | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon de 280 mm | |
| Rolă din nailon de 50 mm | |
| Dimensiunea produsului | 63*64*101-111cm |
| Dimensiunea ambalajului | 62*29*53cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Se încarcă CANT | 760 buc/40HQ |
| Material | PU PVC |
| Cotiera PP tampon | |
| Mecanismul sarcinii | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon de 280 mm | |
| Rolă din nailon de 50 mm | |
| Dimensiunea produsului | 63*64*101-111cm |
| Dimensiunea ambalajului | 62*29*53cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 12.0kgs |
| G.W. | 13,3 kg |
| Se încarcă CANT | 760 buc/40HQ |
| Material | plasă PU |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon de 300 mm | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 63*64*101-111cm |
| Dimensiunea ambalajului | 66*28,5*57cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Se încarcă CANT | 648 buc/40HQ |
| Material | Catifea PVC |
| Cotiera 3D | |
| Mecanismul broaștei | |
| 60 mm jos 6 cm clasa 3 de ridicare pe gaz | |
| Baza metalica vopsita de 350 mm | |
| Roti negre de 60 mm | |
| Spumă turnată complet pentru corp și scaun, spumă cu memorie pentru o pernă pentru cap și pernă lombară. | |
| Dimensiunea produsului | 69*60*134-144cm |
| Dimensiunea ambalajului | 86*65*37cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 23,3 kg |
| G.W. | 25,5 kg |
| Se încarcă CANT | 310 buc/40 HQ |
GUYOU Label Story
Ultimele actualizări
Vă oferim cele mai recente știri despre întreprinderi și industrie
Cunoașterea industriei
Astăzi, pe măsură ce valul digitalizării mătură lumea, jocurile pe computer au devenit modalitatea preferată pentru nenumărați oameni de a se relaxa, de a se distra și de a concura. Odată cu dezvoltarea rapidă a tehnologiei de joc și îmbunătățirea continuă a urmăririi de către jucători a experienței captivante, Scaune pentru jocuri pentru PC (scaunele profesionale pentru jocuri pe computer), ca punte care leagă jucătorii și lumea virtuală, trec prin schimbări și inovații fără precedent. În calitate de producător de mobilier de top în industrie, Anji Guyou Furniture Co., Ltd. conduce evoluția profesională și inovația în acest domeniu, cu acumularea profundă a industriei și conceptele de design avansate.
Scaunele de birou tradiționale nu mai pot satisface nevoile de utilizare pe termen lung și de mare intensitate ale jucătorilor moderni. Prin urmare, scaunele pentru jocuri pe computer lansate de Anji Guyou iau în considerare pe deplin principiile ergonomiei în design și folosesc spumă cu memorie de înaltă densitate pentru a umple scaunul și spătarul pentru a se asigura că jucătorii își pot menține în continuare o postură confortabilă în timpul jocurilor pe termen lung, eliberând eficient presiunea asupra spatelui, gâtului și șoldurilor.
Alegerea materialului este unul dintre criteriile importante pentru măsurarea unui scaun de gaming excelent. Anji Guyou selectează materiale de înaltă calitate, cum ar fi pielea PU rezistentă la uzură și anti-alunecare sau țesăturile din plasă respirabile și permeabile la umiditate, care nu sunt doar ușor de curățat și întreținut, dar și rezistă eficient la eroziunea petelor de transpirație și ulei, menținând frumusețea și confortul de durată a scaunului. Cadrul robust din oțel și tija de gaz de ridicare lină asigură stabilitatea și durabilitatea scaunului. Chiar și în fața unor operațiuni intense de joc, poate fi la fel de stabil ca o piatră, oferind jucătorilor cel mai solid sprijin.
Anji Guyou aderă întotdeauna la conceptul de protecție a mediului în procesul de fabricație. De la achiziționarea de materii prime la producție și procesare, până la eliminarea deșeurilor, fiecare legătură respectă cu strictețe standardele internaționale de mediu și se străduiește să reducă impactul asupra mediului. Utilizarea materialelor reciclabile, optimizarea proceselor de producție și îmbunătățirea eficienței energetice nu numai că reduc costurile de producție, ci și asigură o situație câștigătoare pentru producția ecologică și dezvoltarea durabilă. Acest respect și protecție pentru mediu a făcut ca produsele Anji Guyou să câștige mai multă favoarea consumatorilor de pe piață.
Ca parte importantă a culturii moderne a jocurilor, scaunele Racing Gaming sunt supuse unei actualizări complete de la o singură funcție la diversificare și inteligență. Anji Guyou Furniture Co., Ltd., cu echipa sa de proiectare profesionistă, un sistem strict de control al calității și o perspectivă prospectivă a pieței, continuă să promoveze inovația și dezvoltarea în acest domeniu, oferind jucătorilor o experiență de joc mai confortabilă, mai eficientă și mai inteligentă. În viitor, avem motive să credem că, odată cu evoluția continuă a tehnologiei și cu diversificarea crescândă a cererii consumatorilor, scaunele pentru jocuri pentru computere pentru computere vor continua să conducă noua tendință a echipamentelor de jocuri și să deschidă o călătorie mai incitantă în lumea virtuală pentru fiecare pasionat de jocuri..