Categoria de produs
| Material | Leathaire |
| Cotieră cu suport răsturnat spre exterior | |
| Mecanism de blocare-înclinare-blocare | |
| Lift cu gaz clasa 3 de 80 mm | |
| Baza detașabilă din fier acoperit cu pulbere de 350 mm | |
| Rolă PU de 60 mm | |
| Cu suport pentru picioare | |
| Dimensiunea produsului | 76*73*109-119cm |
| Dimensiunea ambalajului | 84*64*44cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 25,0 kg |
| Se încarcă CANT | 300 buc/40 HQ |
| Material | PU |
| Cotiera cu suport reglabil pe inaltime pictura | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 3 de 80 mm | |
| Baza din aluminiu de 350 mm | |
| Rolă PU de 50 mm | |
| Cu suport pentru picioare | |
| Dimensiunea produsului | 78*64*118-126cm |
| Dimensiunea ambalajului | 77*66*37CM |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Se încarcă CANT | 375 buc/40HQ |
| Material | Țesătură |
| Cotiera cu suport reglabil pe inaltime pictura | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 3 de 80 mm | |
| Baza din aluminiu de 350 mm | |
| Rolă PU de 50 mm | |
| Cu suport pentru picioare | |
| Dimensiunea produsului | 78*64*118-126cm |
| Dimensiunea ambalajului | 77*66*37CM |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Se încarcă CANT | 375 buc/40HQ |
| Material | Piele autentică |
| Cotieră cu suport răsturnat spre exterior | |
| Mecanism de blocare-înclinare-blocare | |
| Lift cu gaz clasa 3 de 80 mm | |
| Baza detașabilă din fier acoperit cu pulbere de 350 mm | |
| Rolă PU de 60 mm | |
| Cu suport pentru picioare | |
| Dimensiunea produsului | 72*67*112-120cm |
| Dimensiunea ambalajului | 77*77*36cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 26,8 kg |
| G.W. | 31,2 kg |
| Se încarcă CANT | 231 buc/40HQ |
| Material | PVC |
| Cotieră pentru suport de legătură | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Bază de nailon de 320 mm | |
| Rolă din nailon de 50 mm | |
| Cu pernă pentru gât și pernă pentru talie | |
| Dimensiunea produsului | 62*54*117-127c |
| Dimensiunea ambalajului | 78*28,5*59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Se încarcă CANT | 480buc/40'GP;533buc/40'HQ |
| Material | PVC |
| Cotieră pentru suport de legătură | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Bază de nailon de 320 mm | |
| Rolă din nailon de 50 mm | |
| Cu perna pentru gat si perna pentru talie | |
| Dimensiunea produsului | 62*54*117-127c |
| Dimensiunea ambalajului | 78*28,5*59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Se încarcă CANT | 480buc/40'GP;533buc/40'HQ |
| Materiale | PU |
| Cotiera cu pad cromat | |
| Mecanism de reclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 80 mm | |
| Baza cromata de 350 mm | |
| Rolă PU de 50 mm | |
| Cu suport pentru picioare | |
| Dimensiunea produsului | 78,5*70*120-128cm |
| Dimensiunea ambalajului | 84*65*41CM |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 20,7 kg |
| G.W. | 22,7 kg |
| Se încarcă CANT | 300 buc/40 HQ |
| Materiale | PVC si catifea |
| Cotiera 4D | |
| Mecanism de sincronizare | |
| Lift cu gaz clasa 4 de 100 mm cu scufundare de 7 cm | |
| Baza din aluminiu cromat | |
| Rolă din PU | |
| Gât din spumă cu memorie cu atracție Magneți | |
| Masaj de frământare în sus și în jos încorporat | |
| Dimensiunea produsului | 78*55*128-136cm |
| Scaun | 84*65*41CM |
| Înapoi | L56*H85cm |
| Dimensiunea ambalajului | 87*65*38cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Se încarcă CANT | 308 buc/40HQ |
| Materiale | Țesătură și catifea |
| Cotiera 4D | |
| Mecanism de sincronizare | |
| Lift cu gaz clasa 4 de 100 mm cu scufundare de 7 cm | |
| Vopsire baza din aluminiu | |
| Rotiță neagră din PU | |
| Pernă magnetică pentru cap din spumă cu memorie | |
| Suport lombar încorporat, reglabil pe înălțime | |
| Dimensiunea produsului | 73*56*128-133cm |
| Dimensiunea ambalajului | 83*65*37cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Se încarcă CANT | 350 buc/40 HQ |
| Materiale | PVC |
| Cotieră pentru suport de legătură | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Bază de nailon de 350 mm | |
| Rolă din nailon de 50 mm | |
| Cu pernă pentru gât și pernă pentru talie | |
| Dimensiunea produsului | 62,5*58*121,5-131,5 cm |
| Dimensiunea ambalajului | 82*32,5*65CM |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Se încarcă CANT | 392 buc/40HQ |
| Materiale | PVC |
| Cotiera 2D | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Cu pernă pentru gât și pernă pentru talie | |
| Dimensiunea produsului | 67*66*123-133cm |
| Dimensiunea ambalajului | 83*29*65cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Se încarcă CANT | 456 buc/40HQ |
| Materiale | PVC |
| Cotiera 2D | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Cu perna pentru gat si perna pentru talie | |
| Dimensiunea produsului | 67*66*123-133cm |
| Dimensiunea ambalajului | 83*29*65cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Se încarcă CANT | 456 buc/40HQ |
| Materiale | PVC |
| Pictură cotieră căptușită | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 80 mm | |
| Baza cromata | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 64*67*112-120cm |
| Dimensiunea ambalajului | 77*35*65cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 15 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Se încarcă CANT | 396 buc/40HQ |
| Materiale | Mesh |
| Cotiera PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Dimensiunea produsului | 57,5*67*91,5-101cm |
| Dimensiunea ambalajului | 62*32,5*58,5CM |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 9,6 kg |
| G.W. | 11,0 kg |
| Se încarcă CANT | 592 buc/40HQ |
| Materiale | Mesh |
| Cotieră rabatabilă căptușită din PP | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din PU | |
| Dimensiunea produsului | 59*58*98-108cm |
| Dimensiunea ambalajului | 58*32*59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Se încarcă CANT | 640 buc/40HQ |
| Materiale | PVC |
| Cotiera reglabila din PP | |
| Mecanism de reclinare | |
| Lift cu gaz clasa 3 de 100 mm | |
| Bază de nailon de 320 mm | |
| Rotile de culoare PU de 50 mm | |
| Cu perna pentru gat si perna pentru talie | |
| Dimensiunea produsului | 64,5*51*119-129cm |
| Dimensiunea ambalajului | 85x32,5x59cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Se încarcă CANT | 430 buc/40 HQ |
| Materiale | PVC |
| Cotiera 2D | |
| Mecanism de blocare-înclinare | |
| Lift cu gaz clasa 2 de 100 mm | |
| Baza din nailon | |
| Rolă din nailon | |
| Cu pernă pentru gât și pernă pentru talie | |
| Dimensiunea produsului | 67*66*123-133cm |
| Dimensiunea ambalajului | 83*29*65cm |
| Pachet | 1buc/ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Se încarcă CANT | 456 buc/40HQ |
1. PVC
2. Cotiera 2D
3. Mecanism de blocare-înclinare
4. Lift cu gaz clasa 3 de 100 mm
5. Baza din nailon
6. Rolă din nailon de 60 mm
7. Cu pernă pentru gât și pernă pentru talie
8. Dimensiune produs: 67*66*123-133cm
9. Dimensiunea ambalajului: 85*41*65cm
10. Pachet: 1buc/ctn
11. N.W.: 23,0 kg
12. G.W.: 26,0 kg
13. Cantitate de încărcare: 280 buc/40 HQ
1. Catifea PVC
2. Cotiera 4D
3. Mecanism de sincronizare
4. Lift cu gaz clasa 3 de 80 mm cu o conicitate de 50 mm
5. 350 mm Baza de vopsire
6. Rolă PU neagră de 60 mm
7. Cu pernă pentru gât și pernă pentru talie
8. Dimensiune produs: 74*66*127-135cm
9. Dimensiunea ambalajului: 83*66*44cm
10. Pachet: 1buc/ctn
11. N. W.:22. 2 kg
12. G. W.:24. 7 kg
13. Cantitate de încărcare: 300 buc/40 HQ
1. PVC
2. Cotiera 4D
3. Mecanism de blocare-înclinare
4. Lift cu gaz clasa 3 de 100 mm
5. Vopsire baza metalica
6. Rolă din nailon de 60 mm
7. Cu pernă pentru gât și pernă pentru talie
8. Dimensiune produs: 67*66*125-135cm
9. Dimensiune ambalaj: 86*70*38cm
10. Pachet: 1buc/ctn
11. N. W.:23. 0 kg
12. G. W.:26. 0 kg
13. Cantitate de încărcare: 312 buc/40HQ
GUYOU Label Story
Ultimele actualizări
Vă oferim cele mai recente știri despre întreprinderi și industrie
Cunoașterea industriei
Selectarea materialului structurii suport
Baza cu cinci stele: Scaunul nostru ergonomic folosește aliaj de aluminiu de înaltă rezistență ca material principal al bazei cu cinci stele. Aliajul de aluminiu este renumit pentru greutatea sa ușoară, rezistența ridicată, rezistența la coroziune, rezistența la oboseală și alte proprietăți, care pot asigura că scaunul rămâne stabil și nu se scutură chiar și după o utilizare pe termen lung. În plus, picioarele cu cinci stele din aliaj de aluminiu au suferit procese de turnare și șlefuire de precizie, iar suprafața este netedă și fără bavuri, ceea ce este atât frumos, cât și sigur.
Tija pneumatică: Tija pneumatică este componenta de bază a funcției de ridicare a scaunului. Selectăm cu strictețe tije pneumatice de înaltă calitate care au trecut certificarea internațională de siguranță, cum ar fi tijele pneumatice de nivel 4 sau mai sus, care îndeplinesc standardele de testare ale organizațiilor autorizate precum SGS, TUV sau Bureau Veritas. Aceste tije pneumatice nu numai că au o capacitate portantă mai mare, dar au și durabilitate și stabilitate excelente, ceea ce poate asigura stabilitatea scaunului în timpul procesului de ridicare și poate evita în mod eficient pericolele de siguranță.
Măsuri pentru asigurarea stabilității și siguranței
Selecția și testarea strictă a materialelor: cooperăm pe termen lung cu instituții de testare de renume mondial, cum ar fi SGS, TUV și Bureau Veritas, pentru a efectua o verificare și testare strictă a tuturor materialelor cheie pentru a ne asigura că calitatea materialului îndeplinește standardele internaționale de siguranță.
Proces de fabricație de precizie: În timpul procesului de producție a componentelor, cum ar fi picioare cu cinci stele și tije de presiune a aerului, procesele avansate de producție de precizie sunt utilizate pentru a asigura acuratețea dimensională și acuratețea asamblarii fiecărei componente, îmbunătățind astfel stabilitatea generală a scaunului.
Sistem de management 6S: Fabrica noastră implementează un sistem strict de management 6S, și anume sortarea, rectificarea, măturarea, curățarea, alfabetizarea și siguranța, pentru a asigura un mediu de producție curat și ordonat, pentru a reduce factorii nedoriți în procesul de producție și pentru a îmbunătăți în continuare calitatea produsului.
Modele multiple de siguranță: tija pneumatică este echipată cu o placă de oțel anti-explozie și un dispozitiv de protecție la suprasarcină. Când presiunea internă a tijei pneumatice este anormală sau depășește capacitatea nominală de încărcare, aceasta se poate bloca automat și poate preveni explozia, oferind protecție suplimentară de siguranță pentru utilizatori.
Întreținere și inspecție regulată: Încurajăm utilizatorii să inspecteze și să întrețină în mod regulat scaunul, cum ar fi verificarea dacă tija de presiune a aerului curge, dacă picioarele cu cinci stele sunt slăbite etc. și să oferim îndrumări profesionale de întreținere pentru a se asigura că scaunul este întotdeauna în cea mai bună stare în timpul utilizării.
Scaunele noastre ergonomice pentru jocuri de birou pentru petrecerea timpului liber urmăresc calitatea și siguranța înaltă în selecția materialelor structurii de susținere și adoptă o selecție strictă a materialelor, procese de fabricație precise, sisteme de management 6S și mai multe modele de siguranță pentru a se asigura că scaunele sunt atât stabile, cât și sigure. Oferiți utilizatorilor o experiență confortabilă și de încredere.